Ceniona książka dla dzieci i dorosłych – Pomelo rośnie

Redakcja

23 stycznia, 2024

Czytanie książek to niezwykle ciekawy relaks dla osób w każdym wieku. Warto uczyć dzieci sięgania po książki już od najmłodszych lat życia. Maluch naśladuje czynności rodziców i gdy widzi, że często czytamy książki, również chce nauczyć się czytać. Na uznanie zasługuje ceniona pozycja Pomelo rośnie – książka dla dzieci. To doskonała propozycja także dla dorosłych, którzy mogą przyjemnie spędzić czas z maluchem. 

Książka dla dzieci i dorosłych

O czym opowiada książka Pomelo rośnie? Bohater książki zauważą, że dmuchawiec, w którym mieszka, zrobił się mały. Co właściwie oznacza, że Pomelo rośnie? Czy z każdej strony rośniemy tak samo? Czy jak już urośniemy, możemy robić wszystko? Na te i wiele innych pyta odpowiada słoń Pomelo. Faktem jest, że to  niezwykle mądry i zabawny komentarz do życia dzieci i dorosłych. Nie zapominajmy o interesujących ilustracjach Benjamina Chauda, który zachwyca swoim talentem. 

Zabawna książka, która jest komentarzem do życia

Pomelo rośnie – książka dla dzieci to doskonały pomysł na prezent dla każdego malucha. Od tej pory można razem z dzieckiem odkrywać świat i sytuacje życiowe. Dziecko uczy się nowych rzeczy, a rodzic obserwuje zdolności swojej pociechy. Nie bez powodu uważa się, że czytanie książek rozwija kreatywność i umysł. Zabawny słonik Pomelo przeniesie nas w całkiem nowy świat i da wiele radości. Już teraz warto odrywać z dzieckiem tajemnice ludzkiego życia. Książka jest świetnym wyborem dla dzieci i dorosłych. 

Polecane: