Apsik! Czyli bitwa na smarki - ilustrowana książka dla dzieci autorstwa Alicii Acosty

Apsik! Czyli bitwa na smarki

Apsik! Czyli bitwa na smarki to ilustrowana książka dla dzieci autorstwa Alicii Acosty, która zaprasza czytelników do świata pełnego zabawnych przygód i niesamowitych postaci. Książka skupia się na przygodach dwóch głównych bohaterów - Jana i Gaby, którzy muszą zmierzyć się z przerażającym smarkem, by chronić swoje miasto.

Książka łączy zabawę i humor z wartościami, które można nauczyć dzieci, takimi jak odwaga, przyjaźń i współpraca. Piękne ilustracje i bogate słownictwo sprawiają, że jest to wspaniały wybór do czytania na dobranoc lub do wspólnego oglądania.

Jest to idealna lektura dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat, które chcą poznać nowe postacie i przygody. Apsik! Czyli bitwa na smarki pomaga dzieciom znaleźć w sobie odwagę, by pokonać swoje obawy i odkryć swoją moc. Książka ta zapewnia również czytelnikom wesołe, zabawne i wzruszające doświadczenie czytania.


08-12-22
Autor artykułu Edyta Jarosz
wierzbook.pl

Czytanie dzieciom wspiera ich rozwój i wyobraźnię. Dowiedz się, jakie książki warto czytać dzieciom, poznaj listę polecanych lektur na stronie wierzbook.pl

Copyright wierzbook.pl, 2022, Wszystkie prawa zastrzeżone