Alfabet miłości - ilustrowana książka do nauki literek

Alfabet miłości

Książka Alfabet miłości to doskonała pozycja dla każdego dziecka, które rozpoczyna naukę literek. Autorzy wykorzystali przyjemną i kolorową ilustrację, aby pomóc uczniom w zrozumieniu alfabetu i jego zastosowania. W książce znajdziesz wyrafinowane rysunki, które zostały stworzone z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym.

Książka jest podzielona na 26 rozdziałów, a każdy z nich odnosi się do jednej literki alfabetu. Każdy rozdział zawiera słodkie ilustracje i przyjazne historie, które są dobrze dopasowane do każdej litery. Dzięki temu dzieci wciąż mają motywację do nauki. Dzięki wygodnym rozmiarom i lekkiej oprawie, Alfabet miłości jest świetnym uzupełnieniem codziennych zajęć dziecka.

Dzięki książce Alfabet miłości Twoje dziecko będzie miało świetną okazję do nauki literek. To wspaniała pozycja, która pomoże Twojemu dziecku zrozumieć alfabet i jego zastosowanie w codziennym życiu. Książka ta jest idealnym prezentem dla każdego dziecka, które rozpoczyna swoją przygodę z alfabetem.


08-12-22
Autor artykułu Edyta Jarosz
wierzbook.pl

Czytanie dzieciom wspiera ich rozwój i wyobraźnię. Dowiedz się, jakie książki warto czytać dzieciom, poznaj listę polecanych lektur na stronie wierzbook.pl

Copyright wierzbook.pl, 2022, Wszystkie prawa zastrzeżone