Dziecięce

Kolorowanka Wodna WATER WOW

TYTUŁ: Kolorowanka Wodna WATER WOW 😉

FIRMA: Melissa&Doug

Kochani, moje dzieciaki niedawno miały urodziny. Wiki skończyła rok, a Floro zasilił grono polskich trzylatków 😉 Oczywiście zorganizowaliśmy imprezkę urodzinową i to potrójną, ponieważ również Pan Tato swoje życie zapoczątkował w lipcu!

Jak ten czas szybciutko zleciał! Przecież dopiero co nosiłam Wikuchę pod serduchem. Pamiętam (jakby to było wczoraj) jak przywieźliśmy ją ze szpitala do domu. Początkowo dla Florka nowa sytuacja była bardzo trudna. A jak to było u Was? Czy była MIŁOŚĆ od pierwszego wejrzenia między rodzeństwem? U nas raczej nie. Pamiętam, że bardzo to przeżywałam. Zastanawiałam się jak to wszystko ułoży się w tej małej, kochanej główce. Czy aby na pewno Florek sobie poradzi? Dziś muszę przyznać, że radzi sobie całkiem nieźle. Nie jest to sielanka, jeśli chodzi o jego relacje z siostrą, ale nie mogę narzekać. Z czasem pewnie będzie coraz lepiej.

Dzieciaki dostały dużo książek w prezencie, co mnie bardzo, bardzo ucieszyło. Je oczywiście również. Muszę jeszcze pochwalić się, że Wiki przestała brać dosłownie zwrot „pochłanianie literatury” i ładnie zaczęła oglądać książeczki.

Niedługo pokażemy na blogu, co też nowego u nas się pojawiło.

Dziś jednak pozwolę sobie zademonstrować Wam jeden z prezentów, który nie jest książką, ale stał się u nas po prostu HITEM! Myślę też, że nie odbiegnę aż tak od tematyki bloga 😉

Kolorowanka Wodna WATER WOW

Florek dostał dwie bombowe kolorowanki wodne . Jeśli znacie kolorowanki do malowania wodą, to uwierzcie te przebijają wszystkie przez Was poznane! W swoim czasie też kilka kupiłam Florkowi, ponieważ kolorowanki pomalowane zwykłymi farbami pozostawiały hmm wiele do życzenia. Wiadomo, ręka jeszcze niepewna (jedna i druga, bo synuch nadal się na żadną nie zdecydował konkretnie 🙂 ), obrazek pokryty zostaje ostatecznie wielką czarno-sraczkowatą breją spod której nie widać już konturów, ciężko też stwierdzić, która farbka w pudełku jakim była kolorem. Frajda oczywiście ogromna, podobnie jak bałagan 😉 Kolorowanki na wodę są fajną alternatywą dla maluchów. Uczą związku przyczynowo-skutkowego i dają dużo radości, kiedy powoli na kartce wyłania się ładny, kolorowy obrazek. Jednak żadna wcześniej używana przez nas kolorowanka wodna nie miała aż takiej „jakości pomalowania”. Nie wiem nawet jak to opisać, to trzeba zobaczyć! Robi wrażenie, uwierzcie, nawet na dorosłych (przetestowałam nie tylko na sobie i Panu Tacie 😉 ).

Kolorowanka Wodna Water Wow zawiera w zestawie pędzelek na wodę, za pomocą którego wydobywamy kolory i elementy, których wcześniej nie było na obrazku widać. Po prostu WOW!

Najlepsze jest jednak to, że kiedy obrazek wyschnie (a dzieje się to w miarę szybko), kolory znikają i cała ZABAWA zaczyna się od nowa!

Długi czas rano Florka miałam z głowy, ponieważ rozpoczynał dzień od porannego malowania. Wiki też w końcu zaczęła chwytać za pędzel, naśladując brata i nawet, nawet coś tam się  jej udało wyczarować :-).

One thought on “Kolorowanka Wodna WATER WOW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *